Sběratelství na Aukru - sběratelské předměty - nákup a prodej v aukci

Jste Vášniví sběratelé starožitností? Chcete si vyzdobit chalupu, chatu stylovými doplňky? Jste majitel stylové restaurace či kavárny a hledáte vhodné dekorace? Máte doma starožitnosti a potřebujete peníze?

Pokud ano, zaregistrujte se na Aukru a objevte kouzlo nákupu a prodeje předmětů v internetové aukci. Sběratelé na aukru najdou cenné a krásné sběratelské předměty, které se jim hodí do sbírky. Majitelé stylových restaurací a kaváren si mohou pohodlně vybrat ze stylových předmětů a vyzdobit si za pár korun stylový iteriér restaurace či kavárny.

Na internetové aukci Aukro.cz najdete staré plakáty, fotografie, kalendáře, letáky, staré časopisy a noviny. Registrace na AUKRO CZ je zcela zdarma. Při prodeji staožitností zaplatíte několik korun za vystavení předmětu (pokud starožitnost prodáte, tak plus deset procet jako provizi serveru AUKRO). V případě, že předměty na aukru nakupujete, tak zaplatíte poze konečnou vydraženou částku prodejci, který starožitnost na aukru vystavil.

Server AUKRO je přímo předurčený pro nákup a prodej starožitností. Zkrátka prodej a nákup starožitností na Aukru je radost. Prodávající mají jistotu maximálního zisku a nakupující zase mají možnost si vybírat z tisíců zajímavých starožitností jejichž nabídka se mění každý den.

VAR_REMARKETING_CODE