Gastro Bazar, vybavení pro gastronomii

Chcete li nakoupit, popřípadě prodat starší gastro zařízení (vybavení pro profesionální gastronomii), pak je ideální se zaregistrovat na aukčním serveru Aukro a zkusit gastro zařízení koupit online. Ti, kteří chtějí prodat své starší vybavení například z restaurace se můžou jednoduše zaregistrovat a zboží nabídnout na aukčním serveru k prodeji.

Proto abyste mohli na Aukru nakupovat a prodávat se musíte zaregistrovat. Na Aukru se zaregistrujete vyplněním registračního formuláře kliknutím zde.

Pro zobrazení bazarového Gastro zařízení klikněte zde

Na Aukru naleznete varnou a grilovací techniku, mycí techniku, barovou techniku, chladicí zařízení, nerezový nábytek, váhy a pokladny, vzduchotechniku, čistící prostředky pro dokonalou hygienu v kuchyni, nejrůznější kuchyňský inventář a literaturu. Najdete zde zajímavé nabídky na profi myčky nádobí, pece na pizzu, pekařské pece, fritézy, grily, sporáky a trouby, nádobí, kávovary, váhy, ... a další bazarové gastro vybavení.

Hledáte-li nové gastro vybavení se zárukou, kontaktujte firmu GASTROFORM, která má v nabídce kompletní sortiment vybavení pro gastronomii.

 

VAR_REMARKETING_CODE