Jak začít prodávat na Aukru

Abyste mohli prodávat a nakupovat na aukri Aukro, musíte se nejdříve zaregistrovat.

Klikněte zde pro zobrazení registračního formuláře do aukce Aukro

Registrace do Aukra je jednoduchá, nezávazná a zdela zdarma. Důležité je vyplnit pravdivě všechny osobní údaje. Zvolíse si své uživatelské jméno a heslo, které si musíte zapamatovat. K registraci do Aukra dále potřebujete svůj osobní e-mail.

Přibližně do deseti dnů Vám Aukro pošle poštou obálku s dopisem, který obsahuje číselný PIN pro aktivaci Vašeho účtu. Takto Aukro zajišťuje, že se nebude někdo vydávat za někoho jiného a nakupovat či prodávat jiným jménem.

Jako uživatel v internetové aukci Aukro se prezentujete pod svým vymyšleným uživatelským jménem. To j ale pro Vás jako pro prodejce, popřípadě nákupčího velice důležité. Jako prodejce získáváte od svých zákazníků pozitivní/negativní komentáře a hodnocení podle kterých se Vaši budoucí zákazníci řídí, zda u Vás nakupovat či nenakupovat.

I z tohoto důvodu je nakupování na Aukru velice příjemné. Každému prodejci totiž velice záleží na tom, abyste mu jako jeho zákazník uvedli pozitivní hodnocení. Proto se drtivá většina prodejců velice snaží zboží poslat poštou co nejdříve, komunikovat se svými zákazníky rychle a příjemně.

Protože v případě Vašich negativních komentářů by to mohlo ovlivnit jejich budoucí prodeje na Aukru.

Klikněte zde pro zobrazení registračního formuláře do aukce Aukro (registrace je zdarma).

 

VAR_REMARKETING_CODE