Kupte si bagr a pomozte dětem

20. červenec 2009 23.23

Charitativní akce občanského sdružení Ratolest Brno s názvem KUPTE SI BAGR! probíhá od včerejšího dne na aukčním portálu Aukro. Koupit si bagr nebo stavební stroj online a pomoci tak ohroženým a znevýhodněným dětem lze v charitativní internetové aukci až do 1. června. Na rozdíl od tříleté Pipi z Nového Zélandu, která v minulém týdnu vydražila skutečný bagr v online dražbě, je na Aukru možné vydražit modely nejrůznějších rypadel, dozerů nebo nakladačů.

Nabízené bagry nejsou pouhými hračkami, jde o dokonalé modely reálných strojů. Unikátní akce Kupte si bagr! je tedy určena jak pro rodiče, kteří chtějí odměnit vysvědčení svých dětí, tak pro nadšené sběratele. Aukce se může zúčastnit kdokoliv ze stávajících uživatelů Aukra, ale i ti, kteří se teprve na aukčním portálu zaregistrují. Uživatelé by měli splňovat jedinou podmínku - dosažení 18 let věku. „Akce Kupte si bagr! chce pomoci dětem, které nemohou prožívat své dětství tak radostně, jako mohla většina z nás. Peníze, které se dražbou podaří získat, podpoří děti ze sociálních a preventivních programů naší organizace. Jejich problémy se tím sice nevyřeší, ale bude možné je výrazným způsobem zmírnit nebo je pomoci řešit,“ vysvětluje Dana Burianová z občanského sdružení Ratolest Brno.

V jednotlivých aukcích je vystaveno celkem 14 bagrů a všechny byly vystaveny s počáteční cenou 1 Kč. „Zájem je o všechny modely a aktuálně se jejich ceny pohybují od několika desetikorun až po několik stokorun. Nejlépe si v tuto chvíli vede aukce skutečně krásného bagru, přesněji řečeno teleskopického manipulátoru. Aktuálně nejvyšší příhoz činí 405 korun,“ říká Vlaďka Lukašíková ze společnosti Aukro.

Vývoj charitativní aukce můžete sledovat zde: http://aukro.cz/my_page.php?uid=11354458

VAR_REMARKETING_CODE