AUKRO.CZ: OBLIBA AUKCÍ RAKETOVĚ ROSTE, OBJEVUJÍ JE I FIRMY.

19. leden 2010 23.10

V září tohoto roku největší český aukční server Aukro.cz dosáhl 7,2 mil. prodaných předmětů a překonal tak o celý milión počet prodaných předmětů za celý minulý rok.

Největší český aukční server Aukro.cz za necelých devět měsíců roku 2009 hravě překonal čísla, se kterými uzavíral minulý rok. Zároveň Aukro.cz zaznamenalo příchod nové skupiny uživatelů.
V září tohoto roku největší český aukční server Aukro.cz dosáhl 7,2 mil. prodaných předmětů a překonal tak o celý milión počet prodaných předmětů za celý minulý rok.
Zvyšoval se i celkový počet vystavených aukcí a měsíční průměrný počet vystavených aukcí. Za celý rok 2008 bylo vystaveno 13,5 mil. předmětů, do poloviny září tohoto roku to bylo téměř 17,7 mil. předmětů. Průměrný měsíční počet vystavených aukcí poskočil ze 1,2 mil. předmětů na 2 mil. předmětů.
Právě v těchto dnech je na Aukro.cz vystaveno téměř 2,5 mil. předmětů v 680 tis. aktivních aukcích. Ve stejném období minulého roku to bylo 610 tis. předmětů v 310 tis. aktuálně běžících aukcích.
"Nárůst počtu transakcí zaznamenáváme nejen u běžných uživatelů, ale také u firemních zákazníků," komentuje čísla Pavlína Zábojníková, výkonná ředitelka Aukro.cz, a dodává: "Tento trend přisuzujeme především faktu, že v době šetření firmy objevují dosud nevyužité cesty k zákazníkům s vysokou mírou efektivity."

VAR_REMARKETING_CODE