Grafická verze

Prodej a nákup starožitností na Aukru, aukce starožitností

Internetová aukce aukro.cz je ideálním místem pro náku a prodej starožitností. V případě, že se chcete zbavit starých věcí s patinou času, je ideální se zaregistrovat na serveru Aukro, digitálním fotoaparátem vyfotit nejrůznější věci, kterých se chcete zbavit a vystavit je na Aukru. Za vystavení předmětů na Aukro.cz sice zaplatíte několik korun, nicméně se můžete zbavit starého nábytku, doplňků, soch, obrazů a dalších věcí, které Vám doma překážejí a ještě za to inkasujete peníze.

Na serveru Aukro.cz chodí denně tisíce lidí, mezi nimi i sběratelé, majitelé stylových kaváren a restaurací, kteří od Vás starožitné věci rádi koupí. Zbytečně proto nevyhazujte nic, na Aukru se dá prodat úplně vše.

V případě, že jste majite restaurace, kavárny, baru, ..., ideálním místem pro nákup starých věcí do stylového interiéru je právě Aukro.cz. Najdete zde spoustu věcí přesně pro Váš účel. Budete-li mít v aukci štěstí, vybavíte si interiér doslova za pár korun.

Na Aukru najdete staré plakáty, mapy, časopisy, staré fotografie a tiskoviny, obrazy, staré doplňky do kuchyně, bižuterii, staré věci z chalupy, staré lustry, hodinky, starožitný nábytek, reklamní cedule, sochy, staré dřevěné výrobky, ... a spoustu dalších krásných starožitných věcí. Zajímavou kategorií na Aukru jsou právě staré smaltované - plechové reklamní cedule, které se můžou staát krásnou ozdobou stylové restaurace či kavárny.

Informační server o online aukcích na Aukru
VAR_REMARKETING_CODE