Aktuality

 • Situace na trhu nemovitostí

  Newsletter Aukro: vítejte při čtení pravidelných informací z našeho aukčního portálu. Tentokrát vám přinášíme zajímavé zprávy o trhu nemovitostí. Věříme, že pro vás budou přínosné a zajímavé.

 • Hodnota nákupů přes portál Aukro.cz stoupla o 62 procent.

  Kamenným i internetovým obchodům vyrůstá zdatný konkurent. Češi totiž objevují nový způsob nakupování - on-line dražby. Už loni firmy, které se tímto způsobem prodeje živí, měly přes milion registrovaných zákazníků a obrat více než tři miliardy korun. Letošní rok jim prý nahrává ještě více.
  Například největší český aukční web, Aukro.cz, hlásí za první čtyři měsíce letošního roku meziroční nárůst hodnoty prodaného zboží o 62 procent.

 • Aukce - Mobilní telefon ideální pro seniory - Jablotron GDP - 02

  Mobilní telefon Jablotron GDP-02 je mobil, který vypadá jako klasický telefon. Má velmi hlasité sluchátko, velký displej a velká tlačítka pro vytáčení čísla. Možnost pěti přednastavených čísel. Velmi jednoduché a intuitivní ovládání, hlasité zvonění se světelnou signalizací. Tento mobilní telefon je ideální pro seniory jako náhrada za drahou pevnou linku.
  Telefon byl zakoupen 22.4.2009 v Brně u firmy MOBILMAX. Je tedy teprve na začátku záruční doby. Telefon je velmi krátce používaný a je ve stavu jako nový.

  Běžná prodejní cena je 4.000 Kč

 • Více než pět milionu předmětů prodáno na Aukru v roce 2008

  Více než milion uživatelů obchoduje online na největším českém aukčním portálu Aukro. V loňském roce bylo prostřednictvím Aukro.cz uskutečněno téměř 5 milionů transakcí. Ačkoliv online aukce přinášejí zábavu a dobrodružství s určitou mírou rizika, počet problémových transakcí v loňském roce na Aukru představuje pouze necelou setinu procenta.

 • Kupte si bagr a pomozte dětem

  Charitativní akce občanského sdružení Ratolest Brno s názvem KUPTE SI BAGR! probíhá od včerejšího dne na aukčním portálu Aukro. Koupit si bagr nebo stavební stroj online a pomoci tak ohroženým a znevýhodněným dětem lze v charitativní internetové aukci až do 1. června. Na rozdíl od tříleté Pipi z Nového Zélandu, která v minulém týdnu vydražila skutečný bagr v online dražbě, je na Aukru možné vydražit modely nejrůznějších rypadel, dozerů nebo nakladačů.

 • Aukro vstupuje do Hotel.cz

  Společnost Aukro, provozovatel aukčního portálu Aukro.cz, vstoupila jako strategický partner do společnosti Hotel.cz, a.s. Ta je dceřinou společností firmy MITON CZ a provozuje specializované portály na rezervaci ubytování pro firmy i jednotlivce Hotel.cz, Spa.cz a Turistik.cz. Aukro s.r.o. je od svého vzniku součástí polské skupiny Allegro.

 • ProdameTo.cz - Služba, která Vám pomůže na Aukru prodat nepotřebné věci

  prodameTo.cz je zajímavá brněnská služba, která vám pomůže prodat Vaše nepotřebné věci na internetovém aukčním serveru Aukro.cz

 • Aukce pokaženého Notebooku HP nx6125

  Na internetové aukci Aukro.cz se dá prodat cokoliv. Například pokažený notebook HPnx6125, který se může hodit na náhradní díly. Cena začíná na 4.000 Kč

 • Vlastní e-shop - novinka na Aukro.cz

  Největší on-line aukční portál v České republice Aukro.cz zavádí pro své uživatele zcela novou službu – Aukro Shopy. Prodávající si mohou jednoduše vytvořit vlastní „virtuální obchod“ s jedinečnou subdoménou, prodávat předměty pod svou unikátní značkou, za pevné ceny a ve více kategoriích najednou. Kromě zásadního zefektivnění správy prodeje předmětů umožňuje tato novinka také podstatné prodloužení doby vystavení předmětů na 30 dnů a výhodné snížení poplatků za jejich vystavení. Aukro se stává jedinou aukční platformou na českém internetu, která tuto uživatelsky snadno přístupnou službu nabízí.

 • Aukro.cz zahajuje spolupráci s Bezrealitky.cz

  [Tisková zpráva] Aukční portál Aukro.cz opět rozšiřuje portfolio svých služeb. Nově zahajuje spolupráci s unikátním serverem Bezrealitky.cz, který zprostředkovává prodej a koupi nemovitostí bez realitní kanceláře. První privátní trh s nemovitostmi je v pořadí třetím projektem, o který se spektrum služeb největšího aukčního serveru na českém internetu rozrůstá. Do rodiny služeb, které aukční platforma Aukro.cz svým uživatelům nabízí, patří od dubna loňského roku motoristický inzertní server Otomoto, od srpna běží spolupráce s nákupním rádcem Heuréka.

VAR_REMARKETING_CODE